Take a fresh look at your lifestyle.

Yanwen Economic Kargo takibi

0 5.316

Yurtdışından ürün alırken en az kullanılan kargo firmalarından biri Yanwen Economic firmasıdır. Aliexpress, Gearbest, Amazon, Ebay gibi Çin alışveriş sitelerinden ürün aldınız ve kargo takibi yapmak için Yanwen Economic sitesini kullanabilirsiniz.

Yurtdışından ürün alırken kargo seçeneği olarak Yanwen firmasını kullanabilirsiniz.Mağazalar size ürünü gönderirken Takipli veya Takipsiz olarak gönderebilir.

Takipli kargo nedir ?

Kargo takip kodunuzda  ilk iki harf ve son iki harf bulunuyorsa ürününüz takipli şekilde gelecektir. Kargo firmanız sizden veya yakınınızdan imza almadan kesinlikle teslim etmeyecektir.

Bazı mağazalar sahtekarlık için başka takip kodları verebilir bunlara dikkatli olmanız gerekmektedir.

Yanwen Economic Kargo süresi ?

Bu kargo firması 30-50 günleri  arasında kargonuzu size ulaştırır.Genellikle takipsiz kargo sistemi ile çalışmaktadır. Aldığınız ürün Türkiye sınırları içerisinde PTT kargo ile size gelmektedir.

Yanwen Economic Kargo takip nasıl yapılır ?

Benzer Yazılar
Yanwen Economic-kargo-takip-yap
Yanwen Economic-kargo-takibi-yapmak

 

Yanwen Resmi sitesi

Yanwen Resmi sitesine giriş yapıyoruz ve resimdeki gibi bir ekran karşınıza gelmektedir. Genellikle Aliexpress Türkçe, Gearbest, Amazon sitesinden aldığınız ürünün kargo takip numarasını Track Number yazan yere giriyoruz ve Search düğmesine tıklıyoruz. Açılan sayfada kargo takip numaramız değişiyor ve bize asıl takip kodumuzu veriyor.

Yanwen-Economic-kargo-nasil-sorgulanir
Yanwen Economic-kargo-sorgulama

Gerçek takip kodu ile Yanwen resmi sitesi,Ptt kargo takip sitesi, 17track sitelerinden sorgulama yapabilirsiniz.

Önemli Hatırlatma

Yanwen Kargo kodu genellikle UR ile başayıp YP ile biten kargo takip kodlarıdır.

PTT ile sorgulama yapacaksınız, öncelikle Yanwen sitesinden UR ile başlayan YP ile biten kargo takip kodu ile sorgulama yapmalısınız.Daha sonra size site CN ile biten bir kod verecektir.Bu kod ile PTT kargo takip yapabilirsiniz.UR ile başlayan kargoları PTT ile sorgulama yapamazsınız.

 

YANWEN Lojistik.Co. Ltd,  Hükümet departmanı onayı ile kurulmuş uluslararası bir lojistik şirketidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.