Take a fresh look at your lifestyle.

Aras Kargo & Ali Baba (AliExpress) Anlaşması

0 324

Aras Kargo & Ali Baba (AliExpress) Anlaşması

Alibaba.com neredeyse her şeyin bulunduğu, çok uygun fiyatlara bulunduğu bir şirkettir. Sipariş edilen ürünlerin süresi yaklaşık 3-4 hafta kadar sürmektedir.

Çin altyapılı olan şirketten gelen ürünler gemilerde dev konteyner ile getirilmektedir. Bazı durumlarda gümrükte takıldığı olabiliyor. Fakat deneyimimiz kadarı ile küçük ürünlerde güvence sağlamaktadır. Önemli şeyler için pekte güvenli değildir.

Benzer Yazılar

Müşterilerin tek derdi sipariş teslim süresiydi. Fakat bir kaç gün öncesine kadar. Türkiye’nin bilindik ve ünlü kargo şirketlerinden olan Aras Kargo E-Ticarette önde bulunmak istediğini yaptıkları basın toplantısında açıkladı. Daha çok Avrupa ve yurt dışına açılmayı planlayan şirket bu yolda büyük bir adım atarak AliBaba ile anlaşma sağladı.

Bu projesi ile Aras Kargo 15 gün ile 40 gün arasında değişen ürün teslimat süresini 5 güne düşürmeyi planlıyor. Bu şekilde şirket olarak Aras Kargonun büyümesine ve geniş kapsamlı olmasına olanak sağlanacak. Alibaba ise kısalan süre ile daha çok tercih edilecek. Şuan bazı kargolar yurt içinde bile 5 günde gidemezken. Çin den Türkiye alışverişinde 5 gün vaat etmek gerçekten büyük bir iddia. İlerleyen zamanlarda bu anlaşmanın daha somut örneklerini göreceğiz.

Aras kargo ile aldığınız ürünleri takip etmek için Aliexpress kargo takip konumuza gidebilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.