Take a fresh look at your lifestyle.

Alipay Güvenilir mi ?

0 283
Yurtdışından sık sık alışveriş yapanların kullandığı ödeme sistemi Alipay Güvenilir mi ? evet bu sorunun cevaplarını bu yazımızda sizlere vereceğiz.
Benzer Yazılar

Alipay genellikle Çin sitelerin tarafından desteklenen ve Paypal sistemi gibi bir ödeme yöntemidir. Son günlerde fazla para çekilmesi veya iki defa para çekimi olması gibi şikayetler alan Alipay güvenilirliğini yitirmiyor. Çünkü Aliexpress tarafından desteklenen bu sistem düzgün bir şekilde çalışmaktadır.Aşağıdaki resimde de gördüğünüz gibi Aliexpress profil bölümünde direk siteye yönlendirilen bir sistemi vardır. Benim Alipay üzerinden Alipay profilinize erişebilirsiniz ve para yükleyebilirsiniz.

aliexpress-alipay-guvenilir

Alipay Güvenilir mi ? sizce güvenilir olmazsa Aliexpress gibi günlük milyonlarca cironun döndüğü bir site destekler mi ?

Eğer herhangi bir konuda şüpheniz varsa Alipay üzerinden kartınızı silebilirsiniz. Bizim tavsiyemiz olan Sanal kart sistemini kullanabilirsiniz.

 Sanal Kart Nedir ? Güvenilir mi ?

Sanal kart, kredi kartı sistemine sahip istediğiniz zaman para yükleyebileceğiniz bir sistemdir. 10 dolarlık bir alışveriş yapmak istediğinizde sanal kartınıza 10$ yüklüyorsunuz ve sanal kartınızı kullanıyorsunuz. Alışveriş yaptıktan sonra sanal kartınızda para olmadığı için herhangi bir çekim,iki defa ödeme gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Sanal kart kredi kartı geçen yerlerde kullanabileceğiniz bir ödeme yöntemidir.

16 haneli kart numarası, son kullanım tarihi ve cvv kodu olan bu sanal kartlar hem güvenilir hemde siparişleriniz için sıkıntısız bir ödeme yöntemidir.Kredi kartlarınızda her zaman limit olduğu için fazla çekim olabileceği için kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

Alipay Kredi Kartınızı Silmek

Önceden herhangi bir şekilde kartınızı eklemiş olabilirsiniz veya güvenilirliğinizden şüphe ettiğiniz takdirde kartınızı bu sistemden silebilirsiniz.

Silmek için öncelikle Alipay resmi sitesine gidin. Resmi sitesi https://intl.alipay.com/ dur. Açılan sayfadan “Go to My AliPay” yazan butona tıklayınız ve açılan bölümden hesap ve şifrenizi giriniz. My Acccount kısmından hesabını seçin ve Kartınızın olduğu yerdeki Remove (silmek) butonuna tıklayınız. Karşınıza bir uyarı çıkacaktır. Bu uyarıyı onaylarak kartınızı Alipay sisteminden silmiş olacaksınız. İstediğiniz takdirde Alipay sistemine tekrar kartınızı kaydedebilirsiniz.

Bizim önerimiz:

Alipay yerine Sanal kart sistemini kullanın. Sanal kartınızda sürekli paranız bulunmasın.Alışveriş yapacağınız zaman sanal kartınıza paranızı yükleyin ve oradan alışveriş yapın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.