Take a fresh look at your lifestyle.

Aliexpress Üye Olmak Resimli

0 174

Yurt dışı alışveriş sitelerinden en büyüğü olan Aliexpress üye olmak resimli olarak size anlatacağız.

Çin’den alışveriş yapanların en çok kullandığı Aliexpress Türkçe sitesi Jack Ma tarafından kuruldu. Aylık 1 milyon üstünde ziyaretçinin girdiği site elektronik,oyuncak,giyim,takı kategorilerinden popülerdir. Mağaza sistemi üzerine dayanan Aliexpress sitesi güvenilirliği ile sıkıntı olmadan alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Bizimde aylık 100 den fazla ürün aldığımız bu sitede hiçbir sıkıntı çekmeden kargolarımız gelmektedir.

Aliexpress sitesinden alışveriş yapmayacaksınız üye olmanıza gerek yoktur.Aradığınız ürünün fiyatını,yorumlarını ve kargo fiyatlarını görebilirsiniz. Eğer bir sipariş oluşturacaksınız direk mailiniz üzerinden yada sosyal medya hesaplarınızdan bir üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmadan kesinlikle alışveriş yapmak mümkün değildir. Ziyaretcilerin alışveriş yapmak için girişleri güvenilirlikleri için kapatılmıştır.

Aliexpress Üye Olmak Resimli Anlatım

Öncelikle bir Gmail , Hotmail, Yandex veya Mynet mailiniz olması gerekmektedir. Eğer mail adresiniz yoksa sosyal medya hesaplarınız üzerinden üye olabilirsiniz.

Öncelikle Tr.aliexpress sitesine giriyoruz. Sağ üste köşede Giriş Yap – Katıl Aliexpressim yazan yerin üstüne mouse imlecini getirince bir giriş ekranı gelmektedir. Eğer önceden bir üyeliğiniz varsa yazıyı okumadan giriş yap ekranı ile girişinizi yapabilirsiniz.

Yeni üyelik açabilmeniz için Ücretsiz Katılın butonuna tıklayınız

aliexpress-uye-ol

Yeni hesap oluştur bölümü açılacaktır.

E posta adresi bölümüne kesinlikle mail adresinizi doğru yazınız. (Onaylama maili gönderilecektir.

İsim Soyadı : Türkçe karakter girmeden adınızı ve soyadınızı yazınız.

Şifre oluştur bölümünden : İleride unutabileceğiniz düşünerek basit bir şifre giriniz.

Enter the Code Below bölümünden ise aşağıdaki resimdeki karakterleri doğru bir şekilde giriniz.

Anlaşmayı kabul et kabul ederek Yeni Hesap Oluştur düğmesine tıklayınız.

 

Benzer Yazılar

aliexpress-yeni-hesap-olusutr

Kayıtınız basit bir şekilde oluşturuldu.Daha sonra Aliexpressten tarafından size doğrulama maili gelecektir. Mail hesabınıza giriş yapın ve doğrulama linkine tıklayınız. Doğrulama mailindeki linke tıklamazsınız üyeliğiniz tamamlanmaz ve alışveriş yapamazsınız.

Eğer sosyal medya hesap üzerinden daha basit bir şekilde üye olmak isterseniz Facebook, Vk, Google+ hesaplarınız ile üye olabilirsiniz.

Aliexpress Sosyal Medya Hesapları ile Üye olmak

Öncelikle ilk ekrandaki gibi Giriş yap bölümüne tekrardan mouse imlecini üstüne getiriyoruz.

Aşağıdaki resimde de gördüğünüz gibi bir ekran karşınıza gelmektedir.Buradan “İle giriş yap Facebook, Vk, Google+” sosyal medya hesapları ile üye olabilirsiniz. Biz sizler için Facebook üzerinden basit bir şekilde üye olmayı anlatacağız. Öncelikle Facebook “F” yazan butona tıklayınız.sosyal-medya-aliexpress-uye-ol

Facebook profilimiz açık olduğu için otomatik bilgilerimiz geldi. Eğer Facebook’a giriş yapmadı iseniz kullanıcı adı ve şifrenizi bu bölümü giriniz. Bunları bilgileri girince aşağıdaki resimdeki gibi bir ekran karşınıza gelecektir. “Emre olarak devam et” yazan yere tıklayınız. (Emre yerine sizin isminiz yazacaktır.)

facebook-uye-ol-aliexpress

Aşağıdaki ekrandaki gibi bir bölüm karşınıza gelecektir.

Mail bölümünden kullandığınız mail adresini giriniz.

Name Bölümünden Adınız ve Soyadınızı yazınız.Kesinlikle Türkçe karakter kullanmayınız.

Password bölümünden güvenirliğiniz için kolay olmayan bir şifre giriniz.

 

 

sosyal-medya-aliexpress-giris

Sosyal medya üzerinden Aliexpress Üye Olmak Resimli olarak bu kadar kolaydır.Sosyal Medya üzerinden üye olmanın tek avantajı tekrar tekrar şifre girmenize gerek yoktur. Facebook butonu kolaylıkla giriş yapabilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.