Take a fresh look at your lifestyle.

Aliexpress Türkiye İletişim

1 1.209

Aliexpress Türkiye iletişim için bir adet telefon ve mail adresi bulunmaktadır.

Yurt dışı alışveriş sitelerinin en büyüğü Aliexpress Türkçe sitesinde müşteri hizmetleri departmanı artık sistemli bir şekilde çalışmaktadır. Müşteri hizmetlerine ulaşmak için canlı destek, mail veya telefon ile ulaşabilirsiniz.

Bir ürün iade etmek  veya gelmeyen kargolarınız için müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Aliexpress Türkiye iletişim

Yakın zamanda Aliexpress Müşteri Hizmetleri çalışma kadrosunu büyüterek artık 24 saat içinde mail dönüşü yapmaktadır. Herhangi bir sorun ile karşılaştığınız takdirde verdiğimiz mail adresine durumu beyan ederek resmi bir cevap alabilirsiniz. Satıcı ile iletişimde kullandığınız yazışmaları Aliexpress destek bölümünden gönderebilirsiniz.

Aliexpress Telefon ile iletişim

Telefon : (+852) 2215-5100

Aliexpress hakkında bir şikayet,öneri,talepte bulunmak için yukarıda verdiğimiz telefon ile görüşebilirsiniz. Verilen telefon numarası Aliexpress Resmi sitesinin telefonudur.Global bir alışveriş sitesi olduğu için, konuşmalar İngilizce olarak gerçekleştirilmektedir. Kesinlikle Türkçe bir iletişim kurulmaktadır.Eğer iyi bir İngilizceye sahipseniz verilen telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Güvenliğiniz açısından telefon üzerinden kesinlikle alışveriş bilgilerinizi vermeyiniz

Benzer Yazılar

Aliexpress Mail ile iletişim

tradesecurity@aliexpress.com

Aliexpress Türkiye iletişim için kesinlikle mail adresini öneririz.Herhangi bir ücret ödemeden istediğiniz şekilde mail atıp sorunlarınıza cevap bulabilirsiniz. Mail global olduğu için kesinlikle İngilizce olarak cevap verilecektir.Gönderilen maillerin İngilizce olması gerekmektedir.

Eğer bir mağazadan şikayette bulunmak istiyorsanız,aldığınız ekran görüntülerini mailinize ek olarak göndermeyi unutmayınız.

Aliexpress Canlı Destek

https://helppage.aliexpress.com/buyercenter/selectTopic.html

Yukarıda verdiğimiz linke tıklayarak canlı destek sayfasına girebilirsiniz.

Öncelikle canlı desteğe bağlanmak için bir kaç işlem yapmanız gerekmektedir. Bir kategori seçmeniz istenecektir. Sorununuzla ilgili olarak “Siparişler,Kuponları,Profiliniz” ilgili bir kategori seçmenizi isteyecektir. Daha sonra alt kategori ve bir soru seçmenizi isteyerek ekranda “Chat Now” yazısı gelecektir. “Chat Now” düğmesine basarak canlı desteğe baglanabilirsiniz. Aliexpress Canlı Destek Hizmet Ekibi 7 gün 24 saat çevrimiçi dir. Canlı desteğe baglanmak için İngilizce bilmenize gerek yoktur. Google Translate yardımı ile sorularınızı Türkçeden İngilizce olarak değiştirip desteğe gönderebilirsiniz.

Dünyanın en büyük alışveriş sitelerinden bir tanesi Aliexpress, müşteri hizmetleri konusunda sizlere yeterli destek vermiyor. Aliexpress müşteri hizmetlerine ulaşmanın birkaç yolu var. Ancak sizlere gelen ürün 2. el veya başka bir probleminiz varsa müşteri hizmetlerini arayarak bildirebilirsiniz.

1 yorum
  1. Melahat diyor

    Bugun siparis verdigim 94074838998549 nolu ürünün iptalini istiyorum. Lütfen 🙁

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.