Take a fresh look at your lifestyle.

Aliexpress Kupon Kazanmak

0 1.722

Aliexpress Kupon Kazanmak için birçok yöntem vardır. Bunlardan en popüler olanı Aliexpress Türkçe sitesine ilk üye olanlarına verilen 4$ lık seçkin kupondur. Bu kuponun alt limiti 5$ dır.

Aliexpress Kupon Kazanmak için neler yapmalıyım ?

1. Aliexpress sitesine üye olmak

Aliexpress Resmi web  sitesine ilk üye olanlara 4 dolarlık bir kupon verilmektedir.Bu kupon tüm mağazalarda geçerli olmaktadır. Kuponu kullanmak için 5 dolar üstü alışveriş yapmanız gerekmektedir. Herhangi bir üyeliğiniz varsa yeni üye olmanın sakıncaları bulunmaktadır. Aliexpress sitesinden her kişiye bir adet üyelik zorunluluğu bulunmaktadır. Aliexpress bir kişinin farklı üyeliğini tespit ettiği zaman üyeliklerini durdurma hakkı vardır. Bu yüzden farklı üyelikler ile bu kupon almanızı tavsiye etmiyoruz. Bu kupon Aliexpress sitesinde üyeliği olmayanlar için getirilmiş bir özel kupon dur. Mağazaların verdiği bir kupon değildir.

tellhco.com

2. Mağazanın seçkin kuponları

Her mağaza müşterileri için özel kuponlar üretmektedir. Bu kuponların bazıları sınırlı sayıda iken bazılarının kullanımı sınırsızdır. Mağazanın verdiği seçkin kuponları kesinlikle ücretsizdir. Sadece alt limitleri ve süreleri bulunmaktadır. Eğer yüksek fiyatta alışveriş yapacaksanız, kesinlikle bu kuponları kullanmanızı tavsiye ederiz.

Seçkin Kuponlar: Aşağıdaki resimdeki gördüğünüz gibi seçkin kuponlar, mağazalar tarafından verilen özel kuponlar dır. Bu kuponları mağazaların sayfaların istersenizde alacağınız ürünün sayfasında bulabilirsiniz. Eğer bir üründe veya mağazanın sayfasında bu simgeyi tıkladığınızda karşınıza kuponlar gelecektir. Aklınza yatan bir kupona veya birden fazla kupona tıklayarak kupon alabilirsiniz. Kuponu aldıktan sonra kullanmak için alışveriş sepetinizde kuponu aktif etmeniz gerekmektedir. Kuponu aldıktan sonra kullanmak şart değildir.

Önemli : Kuponun aktif olması için Alt Limitten fazla alışveriş yapmanız gerekmektedir.

Benzer Yazılar

3. Aliexpress Kupon Sayfası

Aliexpress resmi sitesi müşteriler için bir kolaylık sağlayarak tüm kuponları bir sayfaya yerleştirmiştir. Bu sayfadan istediğiniz kadar kupon alabilirsiniz. Bu sayfada yer alan kuponlar bir dolardan bin dolara kadar yer almaktadır.

Aliexpress Kupon Sayfası

4. Aliexpress Mobil Oyunlardan Kupon Kazanmak

Aliexpress özel günlerde balon patlatma gibi oyunları olmaktadır. Bu oyunlarda sizlere bedava kupon ve jeton verilmektedir. Bu günleri kaçırmamaya dikkat ediniz.

5. Aliexpress Jeton Karşılığından Kupon Kazanmak

Aliexpress kupon kazanmak için başka bir yöntemde jeton karşılığında kupon almaktır. Bu kuponu sadece Aliexpress mobil uygulama üzerinden alabilirsiniz.

Kuponu Almak İçin ;

  1. Aliexpress mobil uygulamanızı açınız
  2. Anasayfada yer alan Jeton ve Kuponlar bölümüne tıklayınız.
  3. Jetonlar ile Kupon al yazan yere basınız.
  4. Açılan ekranda 20 jetona 2 dolar, 60 jetona 6 dolar, 100 jetona 10 dolar kupon takas edebilirsiniz.
  5. Kuponların alışveriş alt limitleri, geçerlilik süreleri ve kupon dağıtım limitleri sınırlıdır.

Bu kuponların kullanım süreleri bulunmaktadır. Profilinizden kuponlarınızın sürelerine bakabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.