Take a fresh look at your lifestyle.

Kredi Kartsız Yurtdışı Alışveriş

0 236

Birçok banka sayesinde Kredi Kartsız Yurtdışı Alışveriş yapabilirsiniz.

Artık yardımcı banka kartları sayesinde Aliexpress, Gearbest, Ebay, Amazon dan alışveriş yaparken kredi kartınız olmasına gerek yoktur. Enpara veya İninal kart sayesinden kredi kartı gerektiren yerlerden kredi kartınız olmadan alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik olarak Enpara ücretsizdir.İninal karta ise kart ücreti olarak 5 tl ücret ödemeniz gerekmektedir.

Enpara ve İninal kart ön ödemeli bir karttır.İstediğiniz miktarda bu karta para yükleyip, yurtdışı sitelerde bunu harcayabilirsiniz.

Üstelik Yurtdışı alışverişlerden yanı sıra bu  birçok sitede indirimleri olmaktadır. Enparanın şuan Sinemia ile ayda 3 kez sinema keyfi kampanyası devam etmektedir. İninal kartın ise Perdigital ve Gamesatış sitelerinden 25 Tl ve üzeri harcamalara 5 TL extra avantaj kampanyası devam ediyor. Bu ön ödemeli kartları alarak hem yurtdışında hem yurtiçinde bir çok kampanya ya katılabilirsiniz.

Benzer Yazılar

 

Bu iki kartın mobil uygulamaları sayesinden cebinizden her türlü işlemi yapabilirsiniz.

Sizler için Kredi Kartsız Yurtdışı alışveriş için Enpara ve İninal Kartı öneriyoruz. Bu kart haricinde bir iki kart daha vardır.

Enpara Resmi sitesi

İninal Resmi Sitesi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.