Take a fresh look at your lifestyle.

Aliexpress En İyi Saati almak

0 226

Aliexpress En İyi Saati almak alışveriş yapanların en çok zorlandığı işlemdir.

Aliexpress Türkçe sitesinin bu ay en çok satış yapan kategorisi saat olmuştur. Özellikle %70’e varan indirimlerin yer aldığı bu bölümde Aliexpress En İyi Saati almak sizin için bir kaç adımda oluşmaktadır.

Bu kategoride yer alan ürünler genellikle takipli kargo ile gelmektedir.

Takipli Kargo Nedir ?

Takip kodunuzda ilk ve son hanesinde 2 harf bulunuyorsa, bu takipli kargo sistemi ile gönderilmiştir. Takip kargolar sizin imzanız olmadan teslim edilmemektedir. Takipsiz kargolar ise posta kutunuza konulur ve imza gerektirmez.

Aliexpress sitesinde gerçekten sağlam ve kaliteli saatler bulunmaktadır.

Aliexpress En İyi Saati almak

Öncelike En iyi saati almak için birkaç adımı takip etmemiz gerekiyor.

Benzer Yazılar
  • Ürünün toplam sipariş miktarı fazla olmalı ?
  • Ürünün açıklaması yeterli mi ?
  • Ürüne yorum yazanlar ürünü destekliyor mu ? Kötülüyor mu ?
  • Saatin iç mekanizmasının kalitesi nasıl ?
  • Saatin sertifikası veya orjinallik belgesi var mı?

Aliexpress üzerinden aldığınız ürünler kesinlikle replika değildir. Aldığınız ürünler Çin firmalarının orjinal ürünleridir. Bu yüzden güvenilir saatler yer almaktadır.

Aliexpress Bilgilendirme

Aliexpress doğrudan üreticiler, toptancılar ve distribütorler sayesinden binlerce ürünü müşterilere sunmaktadır. Aliexpress’te yaklaşık 200 kategoride ucuz ürünler vardır. Aliexpress sitesine sadece Çin’den değil Dünyanın dört bir köşesinden siparişler verilmektedir.Bünyesinde bulunan kargolar sayesinden ürünlerinizi güvenilir bir şekilde gönderilmektedir.

Aliexpress sitesi saat kategorisinin yanında giyim ve takılarda tedarik etmektedir. Aliexpress sitesinin içinde ücretsiz kargo firmalarının yanında ücretli ve hızlı kargo firmaları da vardır. Aliexpress sitesi günlük yaklaşık 1500 kupon kodu dağıttını söylemektedir. Türkiyede aylık 1 milyon üstü siparişin verildiği Aliexpress Türkçe sitesinin kupon sayfası bulunmaktadır. Burada 1 dolardan 999dolara kadar kupon dağıtılmaktadır.

Aliexpress kupon bölümüne gitmek için tıklayınız.

Aklınıza yatan bir kupon yoksa, mağazaların indirim yaptığı günleri takip edebilirsiniz. İsterseniz günlük 3 kere sunulan Flash teklifler bölümünden istediğiniz ürünü %90 a varan indirimler ile satın alabilirsiniz.

Aliexpress kuponlarını kullanmak ücretsiz ve belirli süre ile sunulmaktadır.Aldığınız kuponun alt limitini sepette tamamladığınız takdirde kupon aktif olacaktır. Kupon kullanım süreleri kuponların altında küçük bir şekilde yazılmıştır. Kupon sürelerini geçirmemeye dikkat ediniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.