Take a fresh look at your lifestyle.

Alibaba Toptan Ürün Nasıl Alınır

0 2.001

Alibaba Toptan Ürün Nasıl Alınır

Yurt dışından toplu ürün sipariş etmek istenildiğinde akla ilk gelen isim olan Alibaba, müşterilerine perakende alış veriş olanağı sunar. Toptan ürün alımlarında Alibaba, müşterilerine oldukça cazip fiyatlar sunmaktadır. Şirketlerin, firmaların hatta kobilerin dahi toplu alış veriş yapmalarına imkan tanır. Genellikle yurt dışından toplu verilecek siparişlerde dolandırılma olasılığınız oldukça yüksektir fakat Alibaba ile son derece güvenli bir alış veriş yapabilirsiniz. Alibaba’dan vereceğiniz siparişlerde yaşayacağınız tek sorun sipariş verdiğiniz ürünün elinize geç ulaşmasıdır. Gemi taşımacılığını kullanan Alibaba’da verdiğiniz sipariş en az 2 hafta içerisinde elinize ulaşır.

Alibaba’nın Avantajları

Alibaba’nın toplu alımlarda müşterilerine sağladığı birden fazla kolaylık vardır. Ancak öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken şeylerden bir tanesi toplu alış veriş mutlaka firma adına yapılmalıdır. Ürünün gümrükte takılmaması için şahıs üzerine değil de firma üzerine sipariş verilerek kobi üzerinden işlemler yapılır.

Benzer Yazılar

Alibaba’dan ürün almak istiyorsanız minimum 100 adet sipariş verebilirsiniz. Sitede bulunan her satıcıya güvenilmeyeceği gibi dilerseniz Çin’de yaşayan ve bu işin uzmanı olmuş kişilerden düşük bir komisyon karşılığında yardım alınabilir. Ayrıca ürün siparişi vereceğiniz satıcının çok yorum olması ve satış gerçekleştirmesi önemlidir. Böylelikle satıcının güvenilirliği de artar.

Alibaba Toptan Ürün Nasıl Alınır?

Yurt dışından toplu halde ürün siparişi vermek istiyorsanız doğru adres Alibaba’dır. Yalnızca 100 ve üzerinde alım yapabileceğiniz Alibaba’da, yerli ürün satan firmalardan çok daha ucuza ürünlerinizi satın alabilirsiniz.

Alibaba’dan toplu sipariş vermek için öncelikle sipariş vereceğiniz ürünü seçmeniz gerekir. Ürününüzü bulduktan sonra satıcıları da gözden geçirmelisiniz. Siparişinizi en çok yorum alan ve satış yapandan yana kullanırsanız, dolandırılma riskiniz de azalır. Ürününüzü sipariş etmek için satıcıyla konuşup anlaştıktan sonra ödemeyi gerçekleştiriyorsunuz ve en erken 2 hafta, en geç de 3 ay içerisinde ürününüz vermiş olduğunuz adrese geliyor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.